Pre-House puitkarkassmajad, puitmaja - maja ehitus

Kuidas alustada mõistliku hinnaga maja ehitamist?

Esimese sammuna tuleb välja selgitada oma tulevase kodu eelarve. Kui vajadus kasutada panga abi peab leidma pädeva personaalse halduri kes pakub lahendusi ja kellega koos saab tulevase finantseerimise läbi arutada. Maja ehitamisel tasub arvestada suurusjärguga 1200 eurot põrandapinna ruutmeetri eest.

Teise sammuna tuleb leida sobiv kinnistu. Turul pakutakse väga erinevas hinnaklassis kinnistuid. Lisakulude vältimiseks peab veenduma et vajalikud kommunikatsioonid ja detailplaneering olemas. Peab tähele panema, et ainult kinnistu ostu täna pangad eriti finantseerida ei soovi.
Peale kinnistu ostmist tuleb tellida geodeedilt kinnistu topo-geodeetiline mõõdistus.

Kolmanda sammuna tuleb leida kogemustega koostööpartner, projektijuht või ehitusettevõte. Kindlasti hoiate kuludelt kokku kui projekteerimise faasis koostööd alustate, väldite olukorda kus arhitekt joonestab välimuselt uhke maja mille eelarve osutub tehnilise keerukuse tõttu kulukaks.

Pre-House meeskonnal on ehituse,- projekteerimise kogemust üle 15a. Oleme kindlad, et suudame pakkuda kõige optimaalsema lahenduse.
Erinevalt suurtest majatehastest kes toodavad elementmaja ja moodulmaja puudub meil müügiosakond ja väga kulukas tehas.
Tahame vältida olukorda kus objektile tuuakse elementmaja või moodulmaja mille seina sisu kontrollida väga keeruline ja ajamahukas.
Komplekteerime oma majad vastavalt projektile. Pre-House majade kandvad konstruktsioonid toodetakse meie pikaajaliste koostööpartnerite poolt pre-cut meetodil. Maja ehitatakse kogu mahus objektil, oleme avatud ja soovime et Tellija saab jälgida kuidas tulevast kodu ehitatakse. Uksed, aknad, katusekatte- ja fassaadi materjalid ostame otse tuntud tootjatelt, sellega hoiame kokku vahendajatele makstava müügikatte.

Peale projekti valmimist saab projektijuht või ehitusettevõte koostada täpse eelarve, mille lisana kindlasti prognoositav aja-maksegraafik.
Laenu välja maksmise aluseks on kinnitatud eelarve, aja-maksegraafiku ja ehitusloa olemasolu. Ehitusloa taotlemine on pikk ja aeganõudev protsess, mille teeme projekteerimise käigus tellija eest.

 

Pre-House - Maja Mõistliku Hinnaga!